ÖVRIGT / Diverse / Emaljskylt 5544704
nr 554 4704
Emaljskylt
Tuborg, 70x52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 november 2008
kl 18:51:19
150 kr
350 kr
400 kr
550 kr
650 kr
750 kr